AK PARTİLİ BAYBATUR’DAN ENGELLİER GÜNÜ MESAJI

03 Aralık 2015 Perşembe, 11:30

AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

AK Parti hükümeti olarak iktidara geldikleri günden bu zaman kadar Engelliler ve Engelli yakınlarının hakları için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Baybatur, Engelli vatandaşlarımıza yönelik pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Engelli vatandaşlarımızla elele vererek hep birlikte engelleri ortadan kaldırdıklarını söyledi.

AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur’un mesajı şöyle;“Engelli vatandaşlarımız başlıca sorunlarından olan İş, Sağlık, Eğitim ve Sosyal konularda gerekli çalışmaları yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

İktidara geldiğimiz 3 Kasım 2002 tarihinden bu zaman kadar sosyal devlet anlayışı ile Engelli vatandaşlarımızın daha uygun şartlarda ve insan onuruna yakışır şekilde hayatlarını sürdürmeleri için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Seçim beyannamemizde de Kadınlar, Çocuklar ve Engelli vatandaşlarımıza yönelik kolaylaştırıcı uygulamaları hayata geçireceğimizi duyurduk.

AK Parti olarak bugüne kadar verdiğimiz tüm sözlerin arkasında durduğumuzu ve yapamayacağımız sözleri vermediğimiz tüm vatandaşlarımız tarafından bilinmektedir.

Kimseyi, ötekileştirmeden, küçümsemeden, onur ve gururunu kırmadan, hiçbir ayrımcılık yapmadan İnsan’a İnsan Olduğu için değer vermeye devam edecek, Şeyh Edebali’nin Osman Gazi’ye nasihatinde dediği gibi;“İnsanı Yaşat ki, Devlet Yaşasın” düsturundan ayrılmayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz