-Milli Takıma Tam Destek

1474 görüntüleme, 10 Haziran 2016 Cuma

-Akaryakıt İstasyonundan Milli Takıma Tam Destek

2016 Avrupa Futbol Şampiyonasında mücadele edecek A Milli Futbol Takımı, bugün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürürken, İlk maça bir gün kala İzmir-Ankara Karayolu üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonundan milli takıma ilginç destek geldi.

İzmir-Ankara Karayolu üzerinde bulunan Örge Petrol çalışanları şampiyona bitene kadar milli takım formalarıyla müşterilerine hizmet verecekler ve milli takım formasıyla gelen müşterilerine özel indirimler sunacaklar.

İşletme yöneticisi Hasan Örge yaptığı açıklamada; “Ülkemizin gururu, ülkemizin milli takımının başarılı olması için manevi destek vereceğiz. Şampiyona bitene kadar çalışan bütün personelimiz milli takım formalarıyla müşterilerimize hizmet verecek. Ayrıca milli takım formasıyla istasyonumuza gelen her müşterimize özel milli takım indirimlerinden faydalandıracağız” dedi.

Türk olmaktan, ay yıldızlı bayrağı sallamaktan ve onların temsilcisi olan bir takıma destek vermekten gurur duyduğunu belirten Örge; “Takımımıza güveniyoruz ve daha önce bize yaşattığı mutlulukları bu şampiyonada da gücünü ortaya koyarak yaşatacağına inanıyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz