Akşener, “Bunların beka dediği kendi koltukları ve makamlarıdır”

14 Mart 2019 Perşembe, 16:24

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Turgutlu’da vatandaşlara seslenerek, 31 Mart’ya yapılacak olan yerel seçimlerde Millet ittifakı ve İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı ve Millet ittifakı ve CHP Turgutlu Belediye Başkan adayı Çetin Akın’a destek istedi. Siyaset dilinin çok sertleştiğini dile getiren Akşener, ekonomik sorunlardan, tarım politikalarının kötü gidişi gibi konularda açıklamalarda bulundu. Yerel seçimlerde beka problemi olmadığının altını çizen Akşener;”Bu bir yerel seçim ve yerel seçimin bekayla ilgili bir sorun teşkil ettiğine inanmıyoruz. Bunların beka dediği kendi koltukları ve makamlarıdır. 31 Mart’ta bunların kulaklarını hep birlikte çekeceğiz” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener kendisine hediye edilen Turgutluspor atkısı ile seçim otobüsünde vatandaşlara seslendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Turgutlu’da CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Millet ittifakı ve İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı ve Millet ittifakı ve CHP Turgutlu Belediye Başkan adayı Çetin Akın eşlik etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz