Son Dakika
19 Ocak 2019 Cumartesi

Aysun Olabilmek!

03 Şubat 2018 Cumartesi, 12:01

Her şehrin kendi dallarında yaşayan, öldükten sonra da anılan efsaneleri vardır. Aysun da bunlardan bir olarak hakkın rahmetine kavuştu. O’nu nasıl analım bilemedim. Ama yiğit namıyla anılır, eski bir Adalet ve Doğru Yol Partili (Kıratçı) Ahmet Amca’nın oğlu Mehmet ile elele gezen “Naber Güzelim” diye seslenen haliyle anacağız herhalde.

Değer midir bilemem ama ibrettir. Yıllarca sokaklarda yaşayan Aysun uzun süre Şadırvan meydanında mermerlerin üzerinde yattı. Dün Aysunlarımızı sahip çıkamadık, bugün Mehmet’lerimize, Bekir’lerimize sahip çıkalım. Onlara bizim emanetlerimiz olarak bakalım.

Rahatsızlandıktan sonra Aysun’u ziyaret eden bir seveninin sosyal medyada paylaştığı duyguları şöyle idi; “Aysun ölmedi bizleri yolda görüp gülümseyen sakız veren ne güzelsin diyen yani ;benim ile ilgilenin bende varım diyen bir kadın Aysun!!!! Bir anne ve sevgi istiyor çıkarsız beklentisiz seviyor….O şuan çok hasta bakıma ihtiyacı var en çok da sevgiye….En çok istediği doğum gününde pasta ve sadece kocaman sevgi …Kadınlar analar hanımlar !!!!! Onu ziyaret edin ve yüreğe dokunun”

Cennet mekanı olsun…

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz