“Çetin Akın Söz Verdimi Tutar”

04 Mart 2019 Pazartesi, 09:54

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Çetin Akın; “Verdiği sözü yerine getirecek, dürüst, şaibeye bulaşmamış, bulaşmayacak ve vatandaşından kaçmayacak bir belediye başkanınız olsun istiyorsanız oylarınıza talibim. Çetin Akın söz verdimi tutar, yapamayacağı işinde sözünü vermez.” dedi.

Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan Adayı Çetin Akın haftasonu ilçede çeşitli ziyaretlerde bulundu. Vatandaşların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Akın: “İnşallah memleketimizi hep birlikte yöneteceğiz.” dedi.

Belediye seçimlerini kazanmaları halinde halkın içinde olan, sorunlardan kaçmayan ve vatandaşlarla birlikte, Turgutluluların çözüm önerileriyle ilçeyi yöneteceklerini belirten Çetin Akın: “160 bin nüfuslu neredeyse il büyüklüğünde bir ilçede yaşıyoruz. Ben Çetin Akın olarak yaklaşık 30 yıldır iyi ve kötü gününüzde hep sizlerin arasındaydım. Bu hep böyle oldu ve sonuç her ne olursa olsun böyle de olmaya devam edecek. Beni yakından tanıyanlarınız çok iyi bilir, Çetin Akın sözünün eridir, eğer bir vatandaşımıza bir söz verdiysek yerine getiririz, eğer ortada bir sorun varsa bundan kaçmayız, aksine üzerine gideriz, bunu çözmek için elimizden ne geliyorsa yaparız. İnşallah belediye seçimini kazandığımızda bu artarak devam edecek. Hiç bir siyasi parti, düşünce, farklılık gözetmeksizin Turgutlu da yaşayan tüm vatandaşlarımızla birlikte ilçemizi yöneteceğiz. Nerede bir sorun var üzerine gideceğiz, sorun olan yerde yaşayan vatandaşlarımızın çözüm önerilerini dinleyeceğiz ve ortak akılla bu sorunu çözeceğiz. Belediyecilik nasıl yapılır bu tüm ülkemize göstereceğiz, inanın komşu ilçelerimizin ötesinde sınırları da aşarak ülkemizin parmakla göstereceği, gıptayla bakılan, özenilen, birlik beraberlik içerisinde yaşayan bir şehir olacağız.

Ben 27 yıldır belediye çalışıyorum. Belediyenin farklı kademelerinde görevler aldım. Vatandaşlarımıza şunu söylemek istiyorum, verdiği sözü yerine getiren, dürüst, sözünün eri, şaibeye bulaşmamış, bulaşmayacak bir belediye başkanı istiyorlarsa Çetin Akın’a destek versinler. Bu güzel ilçemizi hep birlikte daha da güzelleştirelim.” Şeklinde konuştu

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz