CHP İlçe Başkanı ÇİLEL, “Kamyon garajındaki esnafımız sahipsiz değildir”

07 Ağustos 2018 Salı, 13:30

Kamyon garajı esnafı, büyük sıkıntılar içerisinde olduklarını söyleyerek ve seslerini duyurabilmek amacıyla CHP İlçe Başkanlığı’na gittiler.

Garaj esnafı kamyoncuların garaja girmemesinden, aynı gün içerisinde olsa bile garaja her giriş çıkışta ücret ödenmesinden, kira bedellerinin yüksek olmasından ve garajın temizlenmemesinden çok rahatsız olduklarını, ancak yetkililere seslerini duyuramadıklarından yakındılar.

Yetkili isimlerle görüşemediklerini belirten esnaf, CHP Turgutlu İlçe Başkanlığının kapısını çaldılar. Garaj esnafını ziyaret edip, sıkıntılarını dinleyen CHP İlçe Başkanı Yakup Çilel, İlçe Yönetimi ve garaj esnafını da alarak Maski Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili İbrahim Kara’yı makamında ziyaret etti. Kamyon garajının durumu anlatıldı ve sorunlara çözüm talebinde bulunuldu. Kara ise elinden gelen desteği ve araştırmayı yapacağı sözünü verdi. Bu işin takipçisi olacaklarını ve sonuna kadar kamyon garajı esnafının yanında olduklarını belirten Çilel ‘’esnafımız sahipsiz değildir, Kamyon garajını kaderine terk etmeyeceğiz’’ dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz