CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, “Biz birlikte güçlüyüz ve biz kazanacağız!”

06 Ocak 2018 Cumartesi, 10:09

CHP Turgutlu İlçe Kadın Kolları’nın tek listeyle yapılan kongresinde başkanlığa  Tülin Karaarslan seçildi.

CHP Turgutlu Kadın Kolları’nın kongresi  parti lokalinde yapıldı.

Divan Başkanlığını CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer’in yaptığı kongrede Divan Kurulu Başkan Yardımcılığına Nurten Arpat, yazmanlığa ise Saadet Ürkmen seçildi. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

Kadın Kollarının faliyetlerini anlatan mevcut başkan Burçin Ciber, yeniden aday olmayacağını söyledi. CHP Turgutlu Kadın Kolları Seçimini tek liste ile yapıldı. CHP Turgutlu İlçe Başkanı Yakup Çilel’in de hazır bulunduğu seçimde, kapalı oylamayla başkanlığa Tülin Karaarslan, yönetim kurulu üyeliklerine Özge Arı, Şengül Bahçeci, Güneş Erhoş, Sema Sivrikaya, Fatma Kaçar, Yıldız Kutluel, Nuriye Köseli ve Nuray Yüksel seçildi.

CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer’ daha sonra yaptığı açıklamada; “CHP Turgutlu Kadın Kolları kongremizde beni Divan Başkanlığıyla onurlandıran Turgutlu Kadın Kolları yönetimimiz başta olmak üzere tüm yöneticilerimize ve üyelerimize çok teşekkür ederim.

Bugüne kadar kararlılıkla, büyük bir dayanışma içinde çalıştığım Burçin Şenoğlu Çiber görevini sevgili Tülin Karaarslan’a devretti.
CHP Turgutlu Kadın Kolları Başkanımız olarak göreve seçilen Tülin Karaarslan ve yönetim kurulu üyelerini kutluyor, başarılar diliyorum.

Görevi süresince yaptığı çalışmalarıyla partimizi Turgutlu’da temsil eden İlçe Kadın Kolları Başkanımız sevgili Burçin Şenoğlu Çiber ve yönetimine teşekkür ediyorum.

Adalet, eşitlik ve özgürlük için mücadele eden kadınlarımızla güzel bir gelecek kuracağımıza inanıyorum.

Atatürk Devrimlerini yaşatmak, Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak için, aydınlık bir gelecek için canla başla mücadele etmeye devam edeceğiz.
Biz birlikte güçlüyüz ve biz kazanacağız!” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz