Dr. Ali Kemal GÜRBÜZ, Turgutluspor Başkan Adayı mı Oluyor?

13 Mayıs 2018 Pazar, 16:20

Geçtiğimiz sezon istediği performansı gösteremeyen ve ligi orta sıralarda tamamlayan Turgutluspor’da yeni sezon öncesinde hangi yol haritasının çizileceği tartışılıyor.
Turgutlu Belediyesi Başkanı Turgay ŞİRİN’in ve Turgutlu Belediyesinin katkıları ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutluspor Başkanı Avukat Hakan SEZER’in ve yöneticilerinin tüm fedakar çalışmalarına rağmen bir türlü istenilen performansı gösteremeyen takımın geleceği için fısıltı gazeteleri çalışmaya başladı.
Edinilen bilgiye göre; Turgutlulu işadamı ve Uşak Medical Park Hastanesinin Genel Müdürü Doktor Ali Kemal GÜRBÜZ’ün yeni ve güçlü bir yönetimle işbaşına gelmesi için adaylığı konuşulmaya başlanıldı. Bir üst lig için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacağı konuşulurken, her iki cepheden de henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
Ali Kemal GÜRBÜZ kimdir?
1980 Turgutlu doğumlu. Van Devlet Hastanesi’nde başhekimlik yaptı. Genel Cerrah Uzmanı olan Dr. Ali Kemal GÜRBÜZ’ün, İstanbul ve İzmir’de hastanelere hizmet eden 3 medikal firması bulunuyor. Aynı zamanda Turgutlu Musulcalı köyünde 2 bin büyükbaş hayvanı bulunan bir çiftliğin de sahibi. Medical Park Hastanelerinde üst düzey yöneticilik yapan GÜRBÜZ, Uşak Medical Park Hastanelerinin Genel Müdürlüğü görevini de devam ettirmekte. Dr. Ali Kemal GÜRBÜZ, evli ve bir çocuk babası.
Sütunlarımızın ilerideki günlerde bu konu ile ilgili her görüşe ve açıklamaya hazır olduğunu bildiririz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz