EVSACARE EVDE SAĞLIK VE BAKIM AVRUPADA BÜYÜYOR.

04 Ekim 2017 Çarşamba, 11:38

“Türkiye’de yasayan herkese kültür ve renk ayırımı etmeden hizmet veriyoruz”

Turgutlumuzun genç iş adamlarından Eniz Çimen, Avrupa da Evsa Care evde sağlık ve bakim firması olarak Avrupalı vatandaşlarımızın ve Avrupa dan Türkiye’ye gelen zaman zaman Türkiye de ikametgah edip tekrardan Avrupa ya dönen vatandaşlarımızın her türlü hastane bakımı evde sağlık bakımı ve hemşirelik hizmetlerinden faydalanabileceğini belirtti.

Evsa Care evde sağlık ve bakim firması Avrupa da yaşayan Türkler ve Avrupa’dan Türkiye’ye belli başlı periyotlar içerisinde gelip de tekrardan Avrupa’ya gidip iki taraflı ikametgah eden vatandaşlarımız için güzel girişimler içerisinde bulunuyor.

Evsa Care firması olarak başta Hollanda ve Avrupa’nın diğer ülkelerin de hizmet vermekteyiz ve biz EVSA CARE olarak bu hizmeti Avrupadan sonra Türkiye de ki gurbetçilerimize de bu hizmeti vermeye başladık şeklinde konuşan Eniz Çimen, “Avrupa da yaşayan yaşlı ve bakıma ihtiyaç duyan gurbetçilerimiz Türkiye ye geldiğinde ceplerinden hiçbir bedel  ödemeden evde hasta bakımı hemşirelik hizmeti ve sağlık üzerin e ihtiyaç duyulan bütün hizmetlerden faydalanabilecek” dedi.

Sözlerini şu şekilde sürdüren Çimen, “Ülkemizin gerek iklim şartlarına dayanarak Avrupa da ki gurbetçilerimiz ülkemizde aylarca ikametgâh ediyorlar ve Avrupa Türkleri artik yaşlandıkları için zamanlarının belli bölümünü kendi ülkesinde geçirmek istiyor ve bu konuda Türkiye ye geldiklerinde sağlık ve bakim acısından sıkıntılar yaşamaktadırlar. İşte tam bu sıkıntılar içerisindeyken araya Biz EVSA CARE sağlık ve bakim firması olarak giriyoruz çünkü çoğu gurbetçimiz bu hizmetlerden faydalanamıyor ve nasıl faydalanacağını bilmiyor. Bizim için önce hizmete kalite yaşlılara ve bakıma muhtaç olan insanlarımıza değer veriyoruz. Turgutlumuz da 4 bine yakın Avrupa da ikametgah eden insanımız bulunmaktadır ve bunların yüzde 80’ni hakkı olduğu halde bu hizmetlerden faydalanamıyor yada haberleri olmuyor buda bu hizmeti veren sigortaların işine gelmiyor o yüzden çoğu gurbetçilerimizi bazen Türkiye de mağdur ediyorlar işte tam bu arada devreye EVSA CARE olarak biz giriyoruz. Gurbetçilerimizin  bu haklardan faydalanmalarını sağlıyoruz. Eğer siz de  Avrupa da yaşayıp da Türkiye de bu konu hakkında sıkıntılar yaşıyorsanız hiç çekinmeden 7/24, 0031(06) 52 38 27 49 Hollanda numarasından ve 0553 896 7676 cep telefonlarından ulaşabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz