-Kaymakam Turan, Kodla Manisa ve Dynet Ödüllerini Verdi

17 Haziran 2016 Cuma, 12:31

-Kaymakam Turan, Kodla Manisa ve Dynet Ödüllerini Verdi

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ın girişimleri sonucu gerçekleştirilen Kodla Manisa projesinde derece alan, Dyned projesinde derece yapan öğrencilerin ödüllerini Turgutlu İlçe Kaymakamı Uğur Turan verdi.
Turgutlu Şadi Turgutlu Ortaokulunda düzenlenen ödül törenine Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Şube Müdürleri Necmettin Polat, Baki Erdem ve okul yöneticileri ve öğretmen ve öğrenciler katıldılar.
Dyned ve Kodla Manisa projesinde derece yapan öğrenciler için yapılan törende bir açıklama yapan Kaymakam Uğur Turan; Dyned ve Kodlama projelerinin önemine vurgu yaparak, Turgutluda ki durumdan çok memnun olduğunu söyledi.
Karnelerini alarak tatile girecek siniz bu yaz tatilini iyi değerlendiren diyen Kaymakam Turan; “Asla yoruldum demeyeceğiz tatil yaparken boş vakitlerimizi iyi değerlendirerek önümüzdeki yıl için bir yandan hazırlık yapacağız. Asla ömrünüzün sonuna kadar sizleri yetiştiren öğretmenleri unutmayın. Karnelerinizi alarak öğretmenlerinizin ellerini öpün. Onlar sizi iyi insan olarak yetiştiriyor unutmayın” dedi.
Konuşmanın ardından Kaymakam Turan, Dyned’de ve Kodla Manisa projelerinde derece yapan öğrencilere ödüllerini verdi.
Ödül töreninde Kodla Manisa projesinde 10 ve Dyned projesinde 35 öğrenci Kaymakam Turan’dan ödüllerini aldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz