Kocatürk Okulları Fen ve Anadolu Lisesine Kabul Sınavında Heyecan Dorukta

12 Mart 2018 Pazartesi, 10:09
Kocatürk Okulları Turgutlu Kampüsünde Fen ve Anadolu Lisesi için Okula Kabul Sınavı gerçekleştirildi. Öğrenciler yerleşim merkezlerinden Kocatürk Okulları servis araçlarıyla alındı. Birkaç oturumda gerçekleşen sınavda öğrenciler Kocatürk’lü olmak için adeta yarıştılar. Bütün öğrenci ve velileri bahçede Kocatürk Okulları Turgutlu Kampüsü Genel Müdürü Tahsin Bozkurt, idareci ve öğretmenleriyle birlikte karşıladı.
Kampüs Genel Müdürü Tahsin Bozkurt yaptığı konuşmada; ”Bu yıl Anadolu Lisemizi açtık fakat yoğun talep üzerine önümüzdeki yıl için de Fen Lisemizi açmaya karar verdik. Şu an çocuklarınız bu sınava girecek. 24 yıl Halil Kale Fen Lisesinin Okul Müdürlüğünden sonra şuan Kocatürk Okulları Turgutlu Kampüsünün Genel Müdürlüğünü yapıyorum. Ben kadromuza çok güveniyorum. Ekibimiz çok güçlü. Kocatürk Okullarının, İlk ve Ortaokulda elde ettiği başarılardan sonra Lisede de adını Türkiye genelinde başarılarla duyuracağına inandığım için ben buradayım. Başarının yolu Kocatürk’ten geçer” dedi.
Kampüs Genel Müdürü Tahsin Bozkurt bütün öğrencilere tek tek başarılar dileyerek, onların sınıflara alınırken moral ve motivasyonunun yüksek olmasını sağladı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz