M. Serhat ORHAN; “Yanlış Anlaşılma”

12 Kasım 2018 Pazartesi, 13:59

Turgutlu’da 2004-2014 yılları arasında 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan ve AK Parti Turgutlu Belediye Başkanı aday adaylığını açıklamaya sayılı dakikalar kalan işadamı M. Serhat ORHAN, gazetemiz imtiyaz sahibi Sertaç AKKUL’u arayarak adaylık açıklamasının parti binasında yapılacağını ve bir gazete bürosundaki açıklamanın  tesadüfen bir ziyaret esnasında gerçekleştiğini belirtti.

“Yanlış Anlama”dan ibaret durumu aktaran ve her basın kuruluşuna aynı mesafede ve yakınlıkta olduğunu belirten M. Serhat Orhan bu vesile ile tüm Ak Partilileri, vatandaşları ve Turgutlu basınını saat 17.oo deki aday adaylığı açıklamasına bir kez daha davet ederken, “Sevgili hemşehrilerim, kıymetli yol arkadaşlarım; Bugün (12.11.2018) Pazartesi saat 17.00’de Turgutlu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığımı AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığında açıklayacağım.
Sevdamız Turgutlu diyerek çıktığımız bu yolda tüm hemşehrilerimizi, yol arkadaşlarımızı ve dostlarımı bugün saat 17.00’de teşkilat binamıza bekliyor, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz