Mevlid-i Nebi Haftası Programı 18 Kasım’da başlıyor…

14 Kasım 2018 Çarşamba, 10:43

Turgutlu İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen “Peygamberimiz ve Gençlik” temalı Mevlid-i Nebi Haftası 18 Kasım 2018 Pazar günü başlıyor.

18 Kasım 16.30 da Avşar Mahallesinde Kur’an ziyafeti ile başlayacak olan Mevlid-i Nebi Haftası programı 19 Kasım’da saat 14.00 de Mesadet Özcan Konferans Salonunda bayanlara konferans, 18.45 de ise Pazar Camiinde Mevlid-i Nebi Özel Programı ile devam edecek.

20 Kasım’da Fethullah YAVUZ’un katılımı ile Derbent Mah. Bilali Habeşi Camii, Özcan ARIK’ın katılımı ile Çıkrıkçı Camiinde, Abdullah BAŞÇI’nın katılımı ile Dalbahçe Mah. Camiinde konferanslar verilecek. Konferansların başlama saati 18.20.

21 Kasım’da Fethullah YAVUZ’un katılımı ile Urganlı Mah. Çarşı Camii, Özcan ARIK’ın katılımı ile Dağyeniköy Mah. Camiinde, Abdullah BAŞÇI’nın katılımı ile Kurudere Mah. Camiinde konferanslar verilecek. Konferansların başlama saati 18.20.

22 Kasım’da Fethullah YAVUZ’un katılımı ile Musacalı Mah. Camii, Özcan ARIK’ın katılımı ile Yakuplar Camiinde, Abdullah BAŞÇI’nın katılımı ile İzzettin Mah. Camiinde konferanslar verilecek. Konferansların başlama saati 18.20.

23 Kasım’da ise Doç. Dr. Ali ÖGE’nin katılımı ile Halil Kale Fen Lisesi konferans salonunda “Gençlere Yönelik” bir konferans verilecek. Başlama saati 14.00.

Programın son günü olan 23 Kasım’da saat 20.oo de ise yine Doç. Dr. Ali ÖGE’nin katılımı ile Mesadet Özcan Konferans Salonunda protokol programı yapılacak.

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz