O görüşmeden yansıyanlar…

385 görüntüleme, 23 Ocak 2019 Çarşamba

Geçtiğimiz gün; 2004-2014 yılları arasında AK Parti’den Turgutlu Belediye Başkanı olan Mustafa Serhat Orhan’ın BBP’den aday olabileceğini; bugün de bu konu ile ilgili olarak Ankara’da Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile bir araya geldiğini ve BBP’nin Turgutlu adayının Serhat Orhan olmasının neredeyse kesinleştiğini iddia etmiştik.

Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulunan eski belediye başkanı Serhat Orhan, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Yavuz Semizler, Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Gökhan Yörüyen, BBP Manisa İl Başkanı Ahmet Ay ve beraberindekilerle birlikte Büyük Birlik Partisi genel başkanı Mustafa Destici ile görüştü.

Yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenilirken; adaylık hususunun önümüzdeki günlerde BBP Genel Başkanı Destici tarafından resmi olarak açıklanması bekleniyor.

Serhat Orhan kendisine ait sosyal medya sitesi üzerinden adaylıkla ilgili olarak şu ana kadar herhangi bir açıklamada bulunmazken, şu sözleri paylaştı; “TURGUTLU İÇİN BÜYÜK BİRLİK!

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz