Son Dakika
21 Eylül 2018 Cuma

Özdilek Turgutlu Alışveriş Merkezi Açıldı

29 Ağustos 2016 Pazartesi, 12:41

Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olan Özdilek’in Turgutlu Alışveriş Merkezi (AVM) açıldı. Özdilek Turgutlu Alışveriş Merkez’inde hipermarket, departman mağaza, kafe-restoran ve çocuk eğlence merkezi ile sinema salonları yer alıyor.

Türkiye’nin en değerli ilk 100 markası içinde yer alan Özdilek’in Turgutlu AVM si düzenlenen görkemli bir tören ile açıldı. Türkiye’nin en önemli firmalarından Özdilek Holding, Türkiye genelindeki AVM sayısını gün ve gün artıyor. Düzenlenen açılışa Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Belediye Başkan Turgay Şirin, Turgutlu Garnizon Komutanı Haşim Olgun, Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende ilk konuşmayı yapan Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, Turgutlu AVM’de hipermarket, departman mağaza, cafe ve restoran ve küçük eğlence merkezlerinin yer aldığını belirtti ve Özdilek firması olarak ülkemize ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirtti.

Hüseyin Özdilek’ten sonra belediye başkanı Turgay Şirin ve Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan konuşma yaptılar.

Yapılan konuşmaların ardından dualar eşliğinde Özdilek Turgutlu AVM’nin açılışı Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ve diğer katılımcıların açılış kurdelesini kesmesi ile yapıldı. Açılışın ardından protkol üyeleri Özdilek Turgutlu AVM’yi gezdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz