Refik KOLAY, Ahmetli AK Parti Belediye Başkanı aday adayı…

13 Kasım 2018 Salı, 14:55

Manisa’nın Ahmetli İlçesinde uzun yıllar ticaret yapan, Ahmetli siyasetinin önemli isimlerinden eski Belediye Başkanı Refik KOLAY, Ahmetli AK Parti Belediye Başkanı aday adaylığını açıkladı. KOLAY; “Sayın Cumhurbaşkanımızın basa basa defalarca söylediği gibi, tuttuğunu koparan, proje sahibi, verdiği sözü yerine getiren, mazeret ve bahanelere sığınmayan, halkta karşılığı olan adayı tespit edin ifadesi çok yerinde bir açıklama olmuştur.
Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bu değerli öngörüsüne istinaden Kendisi Liderliğinde aktif siyasetin içinde bulunmak, tecrübemi, çevremi ve imkanlarımı kullanarak siyasi alandaki birikimim ve iş geliştirme yeteneğim ile birlikte sosyal, ekonomik, kültürel alanlarda hizmet vermek, Şehir yönetimi becerilerimi belde yöneticisi konumunda değerlendirmek ve belde insanımızın hayallerini gerçeğe çevirmek için, adalet ve dürüstlükle hizmet etmek için Adalet ve Kalkınma Partisinden Ahmetli İlçesi Belediye Başkanı Aday Adayı olduğumu bildiriyorum. Tabi ki bu kararımda Değerli seçmenlerimin istek ve talepleri çok etkili olmuştur. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Rabbim bu kutsal görevi şahsım, ailem, Ahmetli’miz ve Manisa’mız için hayırlı olacaksa nasip etsin.
Aday Adaylığım sürecinde AK Parti Teşkilatımıza ve İlçemize yakışır bir şekilde gece gündüz demeden çalışacağım. AK Parti ilçe Teşkilatı Gençlik ve Kadın Kolları, delege ve üyelerimize, sivil toplum örgütlerin değerli üyelerine, esnafımıza, sanatkar’ımıza, Partimizi büyütecek, İlçemizi geliştirecek adayın tespitindeki değerli katkılarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Selam ve saygılarımı sunarım.
HEP BİRLİKTE DAHA İYİYE DAHA GÜZELE VARMAK İÇİN DURMAK YOK!!!” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz