Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı ve Encümen Adaylarının Tanıttı…

25 Şubat 2019 Pazartesi, 09:26

Saadet Partisi Turgutlu İlçe Başkanlığı Belediye Başkan Adayı ve Encümen Adaylarının Tanıtım Toplantısını Gerçekleştirdi.

Toplantıya İlçe Başkanı Abdullah GÜZEL, Belediye Başkan Adayı Hasan ÇAĞLIN, Belediye Encümenleri ve Partililer Katıldı.

İlçe başkanı Abdullah Güzel selamlama konuşmasında mevcut belediyenin yolsuzluklarla anıldığına ve akıllarda hep böyle yer ettiğini söyledi. Güzel Saadet Partisi olarak hiçbir siyasi parti ile ittifak yapmadıklarını yerel seçimlere kendi adayları ile giren tek parti olduklarını söyledi.

Belediye Başkan Adayı Hasan ÇAĞLIN konuşmasında bizim hiç kimsenin şahsı ile sıkıntımız yoktur. Yapılan çalışmalar ortadadır. 94 ruhuna değinen Çağlın Türkiye`ye belediyeciliği biz öğrettik. 94 ruhunda doğumdan mezara kadar hizmet vardı. Maalesef şimdi ruh çağırmakla o ruh gelmez, ruhun kendisi buradadır. O ruh Milli Görüştedir. Bugün Turgutlu`da sokakları gezdiğimiz zaman vatandaşlarımıza şunu söylüyoruz oy vermek için parti ve aday arayanların adayıyız. Hem partimizin hem de şahsımızın geçmişi şerefle doludur. Bugün hiç kimse bize ihale peşine düşmüş diyemez, rant`a bulaşmış diyemez, yetim gurabanın hakkını yemiş diyemez. Bizim alnımız ak biz herşeyden önce Allah`tan korkarız ve yaptıklarımızı da yapacaklarımızı da Ahmet, Mehmet bizi övsün diye değil Allah`ın rızasının kazanmak için yaparız. Bizim kimsenin geçmişi ile sıkıntımız yoktur. Halkımıza şunu soracağız verdikleri sözler vardı, mevcut belediye başkanına vatandaşlarımız gitti ama mevcut belediye başkanı kendi ellerinde hiçbir şeyin olmadığını bütün her şeyin ve bütün paranın büyükşehir belediyesinde olduğunu söyledi. Hiçbir zaman elini taşın altına koymadı, hiçbir zaman halkın arasında olmadı, hiçbir zaman vatandaşın yanında olmadı ve haklının yanında olmadı. Biz geldiğimiz zaman bahane üreten belediye başkanı değil çözüm üreten belediye başkanı olacağız. Vatandaşlarımızla bir olacağız, vatandaşımızın menfaatine olan ne var ise onu vatandaşlarımız ile istişare edip yapacağız. Hak olan ne ise onu yapacağız. Koltuğa oturup yapışmayacağız. Bugüne kadar denenmeyen bir tek biz varız Ak parti döneminde belediye başkanlığı yapmış kardeşimiz denendi, mevcut belediye başkanı kardeşimiz denendi bir tek biz denenmedik. Şanlı ve şerefle ilan ettiğimiz belediyecilik anlayışımızla biz geleceğiz ve inşallah bu işi biz yapacağız. Ne vaat ediyorsunuz diyorlar kusura bakmasınlar kimseye ikbal vaat etmiyoruz, kimseye ihale vaat etmiyoruz, kimseye koltuk vaat etmiyoruz. Koltuk derdi olanlar biz geldiğimizde hesap verecekler. Halkımıza sözümüz olsun yapılan tüm işlerin hesabını verecekler. Biz her şartta haklının, mazlumun ve güzel insanlarımızın yanında olacağız bunu vaat ediyoruz. Belediyenin kapısına Rüşvet alan da veren de mel’undur hadisini asacağız diyerek konuşmasına son verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz