TAHSİN BABA ÖĞRETMENLERİYLE DANIŞMAN ÖĞRETMEN SÖZLEŞMESİ İMZALADI!…

14 Kasım 2018 Çarşamba, 14:19

Kocatürk Okulları’nda her öğrenciye bir danışman öğretmen atanması geleneği bu yıl da sürdürülüyor. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kocatürk Okulları Turgutlu Kampüs Genel Müdürü Tahsin Bozkurt; “Kocatürk Eğitim Kurumlarımızda ana sınıflarımızdan lise son sınıflarımıza kadar tüm öğrencilerimiz, ailelerin kendilerine gösterdiği özeni, ilgiyi değeri fazlasıyla görürler. Okulumuzdan ayrılmak istemeyen, hafta sonları da okula gelmek isteyen öğrencilerimiz bunun en güzel örneğidir. Temel eğitimin amacı öğrencilerimizi hayata hazırlamaksa, kurumlarımızda bu amaç en gerçekçi ve en doğal bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayakları yere sağlam basan, farkındalığı yüksek, sorgulayan, araştıran, planlı ve programlı çalışma becerisini kazanmış olan öğrencilerimiz okullarımızdan zorunlu olarak başka okullara gittiğinde yada hayata atıldıklarında bunu daha iyi anlamaktadırlar. Kurumlarımızda akademik başarının tesadüflere bırakılmadığı bir gerçektir. Her yıl artan şampiyon öğrencilerimizle kurumlarımız bulunduğu yörenin yıldız okulu olmaktadır. Sayısız birinciliğin yanı sıra öğrencilerimizin gösterdikleri sosyal iletişim başarıları, incelik ve zerafetleri dikkat çekici düzeydedir. Öğrencilerimizin kazandığı bu sosyal ve kültürel değerler onların toplum içinde saygın bir yerde olmalarını sağlayacak en önemli özellik olacaktır. Geliştirdikleri estetik görüş ve anlayış sayesinde seçilen kişiler olacaklardır.
Kocatürk Okulları Danışman Öğretmen Sistemini başarılı bir şekilde uygulamasıyla da bulundukları çevrede tercih edilme sebebi olmuştur.
Eğitim Öğretim sürecinde öğrencilerimizin başarı ve becerilerini arttırmak, motive etmek, hedefleri doğrultusunda yönlendirmek ve bu süreç içinde yaşadığı zorluklarla baş etmesini sağlamak amacıyla Kocatürk Okulları’nda her öğrenciye bir danışman öğretmen atanmaktadır. Her zaman olduğu gibi bu hizmetimizde de farklılığımızı belgelemiş oluyoruz” dedi. ve
“Kocatürk Okullarında her çocuk özeldir” şeklinde sözlerini tamamladı…

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz