TURGUTLU’da YEREL BASIN ve M. SERHAT ORHAN…

12 Kasım 2018 Pazartesi, 12:11

AK Parti’nin son gün aday adaylık süreci partinin ağır toplarının açıklamaları ile son buluyor. Şu sıralarda açıklama yapan Mimar Güzide İçen Kasap’ın ardından 2 dönem Turgutlu Belediye Başkanlığı yapan ve son seçimde mevcut Belediye Başkanı Av. Turgay Şirin’e koltuğu kaptıran işadamı M. Serhat Orhan saat 17.oo de açıklama yapacak.
Turgutlu’da belediye başkanlığı yaptığı dönemde farklı tarzı ve ilçede yap-işlet-devret sistemi ile kazandırdıkları kendisini unutulmaz belediye başkanları arasına ismini yazdırmaya yetmişti.
Başkan Orhan bir de “Canım kardeşim” diyerek ve öperek sıcak karşılaması ile hatırlanır Kasabamızda. Sevgili başkanım 10 yıl boyunca öptüğü ile sevdiğini hiç karıştırmadı. O’na sormadan yaprak dahi kıpırdamadı Turgutlu’da. Gözüken 5 yıllık ara kendisini hiç değiştirmemiş. Bugün yapacağı basın açıklaması için bir gazetenin bürosuna giden, diğerini danışmanına aratan, bazılarını ise hiç aramayan ve davet etmeyen anlayışa Turgutlu basını çok içerlemiş gözüküyor. Gözüküyor da; bakalım bu geçen zamanda Turgutlu basını değişmiş mi hep beraber görelim.

Kalın sağlıcakla…

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz