TURGUTLU’NUN EN BÜYÜK KONUT PROJESİ; Life City Turgutlu

05 Mart 2018 Pazartesi, 08:36

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde devam eden ve şuana kadar yapılan en büyük konut ile sosyal yaşam alanı projesi olan Life City Turgutlu projesi Turgutlulu basın mensuplarına tanıtıldı.

Turgutlu’da eski İzmir yolunda Irlamaz çayı yanında yapımı süren Turgutlu’nun en büyük konut projelerinden bir tanesi olan 440 konut ve sosyal yaşam alanları, alış veriş merkezi ve çeşitli işyerlerinin bulunacağı ‘Life City Turgutlu’ projesi hakkında firma yetkilileri ilçede görev yapan gazetecileri bilgilendirdi.

Öz Manysa İnşaat Sahibi ve Genel Müdürü Mesut Çiftçi “Manisa Alaşehir’de bulunan Sarıkız Madensuyu fabrikasının 11 yıldan beri işletmeciliğini ailem yapmakta. Ben de Fabrika ziyaretleri sırasında özellikle Turgutlu’yu geçiş yolu olarak kullanırken Turgutlu’nun yükselen bir değer olduğunu fark ettim ve çevremdeki insanlara Turgutlu’ya değer katacak bir proje oluşturmayı hedeflediğimi ifade ettim. Firma olarak İstanbul’da devam eden inşaat projelerimizin yanı sıra,  Turgutlu’yu da inşaat sektöründe Ege Bölgesindeki yatırımlarımız için öncelikli olarak seçtik ve Öz Manysa İnşaat’ı kurduk. Turgutlu’nun Çehresini Değiştiriyoruz sloganıyla LIFE CITY TURGUTLU projesini hayata geçirdik” dedi.

Yaklaşık 8 ay önce başlanan Life City Turgutlu Projesi içerisinde Sağlık Ocağı, Kreş, Fırın, Yüzme Havuzu, Basketbol Sahası, Spor Salonu, Yürüyüş parkuru, Sosyal Aktivite Alanları, Yarım Tenis Kortu, Açık ve Kapalı Otopark gibi birçok sosyal imkanın bulunduğunu bildiren Mesut Çiftçi “İlçedeki en büyük yaşam alanına sahip projemiz, 80 bin m2 toplam inşaat alanı içerisinde 55 bin m2 kapalı alanda toplam 440 adet Konut ve 26 adet Ticari Gayrimenkulden oluşmaktadır” dedi.

Ayrıca kendi öz kaynakları ile proje inşaatını hızla devam ettirdiklerinin ifade eden genç işadamı Çiftçi kendisini Kasabalı olarak nitelemekle birlikte ‘Hem yeniyiz, hem Sizdeniz’ yaklaşımıyla Kasaba’ya farklı ve en iyi projeyi kazandırmanın heyecanıyla, Nisan ayında gerçekleştirilecek olduğumuz Tanıtım ve Satış Lansmanında, Turgutlu halkıyla buluşmayı sabırsızlıkla beklemekteyiz’ dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz