Turgutluspor Ahmet DUMAN ile yoluna devam edecek…

09 Ekim 2018 Salı, 11:57

Turgutluspor yeni teknik direktörünü belirledi. Erdal İşkar ile yolları ayıran yönetim deneyimli çalıştırıcı Ahmet Duman ile sezon sonuna kadar anlaştı ve resmi imzalar atıldı.

TFF 3.lig 3.grup temsilcisi Turgutluspor’da Erdal İşkar’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Ahmet Duman geçti. Yönetim İşkar ile karşılıklı anlaştıktan sonra yeni teknik direktör arayışını hemen sonlandırdı ve takımı deneyimli isim Ahmet Duman’a teslim etti. Kulüp Başkanı Hakan Sezer’in makamında gerçekleşen imza töreninde yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. İddialı olduğunu ifade eden çiçeği burnunda ki teknik direktör Ahmet Duman, zamana ihtiyaçları duyduklarını ancak kısa bir zamanda birliktelik sağlayacaklarını dile getirdi.

Duman;” Turgutlu ve Turgutluspor, Ege bölgesinde futbolun önemli merkezlerinden biri. Bir çok kez farklı takımlarla bu kente geldik, burada ki futbol tutkusunu yakından biliyorum. Klasik olacak ama zamana ihtiyacımız var, bu zamanı en iyi şekilde değerlendirip takımımızı ayağa kaldıracağız. İddialıyım, kadroda ki oyuncuları biliyorum, hafta içi oyuncularla tanışacağız. Turgutluspor için 24 saat mesai harcayacağız” dedi.

Kulüp Başkanı Hakan Sezer’de;” Hocamızın deneyimine güveniyoruz, iyi sonuçlara imza atacağımızı umuyorum. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun. Erdal hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum, Ahmet hocamızla birlikte yeniden yükselişe geçmeyi hedefliyoruz. Potansiyelli bir ekibiz, ölü toprağını üzerimizden atacağız” ifadelerini kullandı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz