Turgutluspor’un Antalya Belek kampı başladı…

03 Ocak 2019 Perşembe, 11:17

TFF 3. Lig 3. Grupta ilk devreyi 5. Sırada tamamlayan Turgutluspor bir haftalık tatilin ardından Irlamaz tesislerinde toplanarak ikinci devrenin hazırlıklarına başlamıştı.

Kırmızı siyahlılar kendi tesislerindeki çalışmaların ardından sabah saatlerinde takım otobüsü ile Antalya’ya gitti.

Teknik direktör Ahmet Duman ve yardımcılarının nezaretinde antrenmanlarını 12 Ocak’a kadar Antalya’da sürdürecek olan kırmızı siyahlılar 14 Ocak itibariyle Turgutlu’da çalışmalara başlayacak.

Kamp döneminde hazırlık maçlarına ağırlık vereceklerini ifade eden deneyimli teknik adam Ahmet Duman “14 Ocak itibariyle evimizde oynayacağımız ilk maçımıza kilitleneceğiz” dedi.

Diğer yandan Turgutluspor Kulüp Başkanı Hakan Sezer ise bütçe dahilinde takıma takviye yapmak istediklerini ve ligin ikinci yarısında daha güçlü ve alternatifli bir kadro planlaması yapmak istediklerini dile getirdi. Kamp sürecinde de takıma katılım olabileceğinin sinyalini veren başkan Sezer; “ 2-12 Ocak tarihleri arasında takımımız Antalya Belek’de 2. Etap kamp çalışmalarını sürdürecek. Kamp sürecinde ve sonrasında takıma kazandırmak istediğimiz oyuncularla görüşmelerimizi sürdüreceğiz. Takımımız kampın ardından Turgutlu’da oynanacak olan ikinci yarının ilk maçının hazırlıklarına ilçemizde devam edecek. 18 Ocak Cumartesi günü evimizde İstanbul temsilcisi Bağcılar Spor Kulübünü konuk edeceğiz.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz