Son Dakika
19 Ocak 2019 Cumartesi

TUTSO üyelerini yanlız bırakmadı

06 Şubat 2018 Salı, 15:03

Tarım sektörünün en büyük ve en önemli buluşma noktası olan Türk üreticilerin dünya pazarıyla buluşturan, çiftçimize pratik bilgiyi ulaştıran 13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında İzmir Fuar Alanında gerçekleştirildi.
TUTSO üyesi Agropa Tarımsal Alet Hayvancılık Ltd. Şti. , Alsaç Makine Ltd. Şti. ve Çeviksan Pulverizatör Ltd. Şti. firmaları, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın 4. Tarım Fuarında ürünlerini uluslararası platformda tanıtma fırsatı yakaladılar. Tarım sektörümüz için önemli olan bu fuarda, TUTSO üyelerine destek amacıyla Oda personeli Halil Aksoylu görev aldı.
Ana teması tarımda dijital teknolojilerin kullanılması doğrultusunda Tarım 4.0 olan fuarda, tarım makineleri, sera ve ekipmanları, tohum, fide- fidan, gübre, ilaç sanayi, sulama ve plastik sektörü, ambalaj, tarımsal enerji, hayvancılık, hayvancılık ekipmanları, süt ve et ürünleri, arıcılık sektörü, tarım makineleri, veterinerlik hizmetleri ile daha birçok alan teknoloji ile buluştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz