TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı AYDIN, “Tek amacımız bu bayrağı en üst seviyelere taşımak”

06 Nisan 2018 Cuma, 14:03

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimler ile TUTSO’nun meclisi oluşmuştu. Yarın yapılacak seçimler ile de TUTSO’nun yönetim kurulu, meclis başkanı ve Ankara delegeleri belirlenecek.
Yeni oluşan meclis üyelerinden güven tazelemek amacıyla liste çalışmalarını yoğunlaştıran TUTSO yönetim kurulu başkanı Faruk AYDIN yarınki seçimlerle ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada; “Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odamızda göreve geldiğimizden bugüne kadar hiçbir üyeyi diğerinden farklı görmeden ve ayrım yapmadan hep birlikte yönettik. Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak; Turgutlu’ya gerçekten çok büyük hizmetler yaptık. Hem bölgesel olarak, hem Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar nezdinde Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası büyük bir itibar kazandı. Odamızı Avrupa standartlarında bir oda yaptık. Odamız girişimcilik kurslarında Türkiye birincisi oldu. Ahmetli ve Turgutlu da 150’ye yakın işyeri açtık. Bölgede elektriğini kendi üreten ilk oda unvanına sahip olduk. Eğitime, sağlığa, emniyete ve ilçemiz yararına olan her türlü etkinliğe destekler verdik.
Geçtiğimiz günlerde yaptığımız seçimlerle bazı yeni arkadaşlarımız seçimlerini kazanarak aramıza ve hizmet kervanına katıldılar. Cumartesi günü (yarın) meclisimiz yeni yönetimini, meclis başkanını ve Ankara delegelerini seçeceklerdir. Ben ve ekibim ilk günkü hizmet aşkıyla bu göreve yeniden adayız. Benim ve arkadaşlarımızın tek amacı bu bayrağı en üst seviyelere taşımak” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz