Son Dakika
21 Eylül 2018 Cuma

URGANLI’ya PTT Şubesi açılacak

17 Nisan 2018 Salı, 13:29

Turgutlu Urganlı Mahallesi’nde bulunan PTT Acentesinin kapanması sonrasında hizmet alamayan vatandaşlar için, yeni şube açılıyor.
PTT Müdürü İbrahim Pekbilgili yaptığı yazılı açıklamada, Urganlı Mahallesi’nde yer sıkıntısının olduğunu ve uygun yer bulunmasının ardından “PTT Şubesi” olarak yeninden vatandaşlara hizmet verilmeye başlanacağını belirtti.
Pekbilgili’nin yazılı açıklaması şu şekilde: “Müdürlüğümüze bağlı olarak hizmet vermekte olan Urganlı PTT Acentesinin istifa etmesi nedeniyle burada bulunan PTT Acentesi geçici olarak kapatılmak durumunda kalınmıştır. Nüfus yoğunluğu fazla olan Urganlı Mahallesinde bir daha kapanmamak üzere kalıcı olarak PTT Şubesi açılması çalışmalarımız devam etmektedir.
Konu ile ilgili olarak Genel Müdürlüğümüze müracaat edilerek şube açılması için onay alınmıştır. Urganlı Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarımızın PTT hizmetlerinden faydalanabilmesini için uygun yer arayışımız devam etmektedir.Yer temin edildiğinde en kısa süre içerisinde PTT Şubesi açılarak halkımıza hizmet vermeye başlayacaktır” denildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz