REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeni Turgutlu Haber Sitesi

Başkan Çetin Akın: “Türk Gençliği ATA’sının emanetini yaşatmaya devam edecektir”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Çetin Akın: “Türk Gençliği ATA’sının emanetini yaşatmaya devam edecektir”
0 views
19 Mayıs 2022 - 9:09
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Çetin Akın mesajında şu ifadelere yer verdi:
“19 Mayıs 1919, Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’dan başlattığı kurtuluş mücadelesiyle Türk Milletinin yeniden doğduğu gündür. Bu özel günün 103. Yılını kutlamanın tarifsiz sevinci, gururu ve onuru içerisindeyiz.
Türk Halkı, Samsun’dan başlayan ve Anadolu’nun dört bir yanına yayılan bu eşsiz mücadeleyle bağımsızlığından, özgürlüğünden ve vatan toprağından ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyeceğini tüm dünyaya açıkça göstermiştir. Aradan geçen bir asrı aşkın süreye rağmen aynı his ve kararlılıkla 19 Mayıs ruhunu yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyoruz. Tüm dünyanın önünde saygıyla eğildiği Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu özel günü gençlere armağan ederek Türk Ulusunun gönlünde daha da kıymetli bir hale getirmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ‘Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz’ diyerek Cumhuriyetimizi ve tüm değerlerimizi gençlerimize emanet etmiştir. Biliyor ve inanıyoruz ki Türk Gençliği de her zaman ve her koşulda ATA’sının emanetini korumaya ve yaşatmaya devam edecektir. Gençlerimizi yetiştiren biz büyükler ise, gençlere bir ülkenin geleceğini emanet edecek kadar güvenen ATA’mızın yolundan hiçbir zaman ayrılmayacağız.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde aydınlık yarınlarımız gençlerimizin, Turgutlu’muzun, Manisa’mızın ve ülkemizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere aziz şehitlerimizi, ebediyete göç eden gazilerimizi ve tüm kahramanlarımızı saygı, minnet ve şükranla anıyorum”
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.