REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeni Turgutlu Haber Sitesi

Turgutluspor’un yeni başkanı Bülent Daşkan…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Turgutluspor’un yeni başkanı Bülent Daşkan…
8 views
29 Haziran 2022 - 10:07

Turgutluspor Olağan Genel Kurulu, Turgutlu Yedi Eylül Spor Salonu’nda Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve delegelerin katılımıyla gerçekleştirildi. Kulübümüzün 191 üyesinin katıldığı ve açık oylama şeklinde yapılan seçim sonunda Bülent Daşkan Turgutlusporumuzun başkanı oldu. Toplantı başlangıcında Basın Sözcümüz Erk Kayabaş, Olağan Genel Kurulu Divan Başkanı’nı yönetim kurulu üyelerimizin oylamasına sundu. Oylama sonunda Faruk Aydın Divan Başkanı, Hüseyin Maliz ve Sabri Toker Katiplik yaptı. Olağan Genel Kurulda, yönetim ile denetim kurulu raporları okunup, bilanço ibra edildi.

YÖNETİM KURULU ASİL VE YEDEK ÜYELERİMİZ

Bülent Daşkan başkanlığındaki yönetim kurulunun asil üyeleri; İbrahim Gökdere, Ali Hikmet Nasuhoğlu, Cüneyt Bulman, Hasan Eğilmez, Şükrü Eğilmez, Kadir Şakar, Tarık Kayabaş, Burhan Gündüz’den, yedek üyeleri ise Kutluhan Kırat, Uğur Balta, Sadettin Sayan, Aydın İmir, Aydın Temel, Salih Özsoy, Hüseyin Yasak, Abdullah Aygün ve Oktay Durmuş’dan oluştu.

“TURGUTLUSPOR’U BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Açık oylama şeklinde yapılan seçim sonunda açıklama yapan Başkan Bülent Daşkan şu ifadeleri kullandı: “Bugün Turgutlusporumuzun geleceği için iradesini gösteren bütün üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu yola benimle beraber çıkan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ediyorum. Yarın bambaşka bir gün. Yarın hep beraber, hep birlikte olmanın zamanı geldi. Size vaadim var değerli Turgutlusporlular! Turgutluspor’u arkadaşlarımla beraber sevgi iklimini getireceğiz. Turgutluspor çatısı altında toplanıp, bu şanlı kulübü hak ettiği yere getirmek istiyorum. Artık birlik olma zamanı. Bu seçimde kazanan, kaybeden diye bir şey yok. Yarından itibaren yeniden hep beraberiz, kol kolayız. Turgutluspor’u güzel günlere taşımak için el ele, sırt sırta vermeye hazır mısınız değerli kardeşlerim? Hep beraber Turgutluspor’u hepimizin, çocuklarımızın, torunlarımızın gurur duyacağı seviyeye getireceğiz. Yaşasın Turgutluspor! Ne mutlu Turgutlusporluyum diyene!”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.