REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeni Turgutlu Haber Sitesi

Alaşehir Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi Protokolü İmzalandı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Alaşehir Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi Protokolü İmzalandı
1 views
21 Eylül 2022 - 12:34

Alaşehir İlçesi Devlet Hastanesi Bahçesine Hayırsever Uçak Kardeşler Gıda Seracılık Uluslararası Nakliye Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılacak olan Prefabrik Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nin protokolü Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında imzalandı.

Valilik Brifing Salonunda imzalanan protokol töreninde Vali Karadeniz, yapılacak olan Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nin ihtiyaçların daha çabuk giderilmesini, vatandaşlarımızın daha iyi hizmet almasını sağlayacağını ifade ederek “Uçak Kardeşlerin merhum anne ve babası adına yapmış oldukları bu hayır umarım başkalarına da örnek olur. Aslında bu konuda iyi örnekler var ama sizler bunun üstüne şimdi yeni bir basamak ekleyerek diğer eksiklikleri gidermiş oluyorsunuz. Şu anda devlet olarak sunacağımız sağlık hizmetleri içerisinde ruh sağlığı hizmetlerinin oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Bu sadece bizim ülkemiz için değil tüm dünyada bu şekilde. Yeni geçtiğimiz pandemi süreci, modern dünyanın, modern ekonominin insanları yalnızlaştırdığı bir süreç. Dolayısıyla insanlar başka şeylere, insanlara dost olmayan şeylere sarılabiliyor. Bu da başka sorunları ortaya çıkarıyor. Bu sebeple açılacak olan ruh sağlığı merkezinin yerinde bir tercih olduğunu düşünüyor; yapılacak olan merkezin hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Erol Karaca, Alaşehir İlçemiz için ihtiyaç olan Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nin Alaşehir Devlet Hastanesi Bahçesine 600 metrekarelik bir alana 300 metrekaresi bahçe 300 metrekaresi kapalı alan olacak şekilde yapılacağını ifade ederek hayırlı olmasını temenni etti.

Uçak Kardeşler Gıda Seracılık Uluslararası Nakliye Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. adına protokolü imzalayan Hayırsever Ali Uçak, merhum anne ve babası adına bu hayrı yaptıklarını belirterek, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nin hayırlara vesile olmasını diledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı