Yeni Turgutlu Haber Sitesi

Minik Öğrenciler ‘İtfaiyeci Amca’larıyla Buluştu

Minik Öğrenciler ‘İtfaiyeci Amca’larıyla Buluştu
506 views
12 Mart 2023 - 22:02

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Sivil Savunma Haftası dolayısıyla Halil Yurtseven İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Minik öğrenciler, itfaiyenin çalışmaları hakkında merak ettiklerini yerinde öğrenme fırsatı bulurken, itfaiye araç ve ekipmanlarını da yakından tecrübe etme imkanı yaşadı.

Halil Yurtseven İlkokulu öğrencileri, Sivil Savunma Haftası dolayısıyla öğretmenleri gözetiminde Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığını ziyaret etti. İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, şube müdürleri ve itfaiye personeli tarafından karşılanan ve ağırlanan minik öğrenciler, itfaiyenin çalışmaları hakkında merak ettiklerini yerinde öğrenme fırsatı buldu. İtfaiyecilik mesleği hakkında bilgiler verilen öğrencilere başta yangın ve benzeri afetlerde kullanılan araç ve gereçler olmak üzere itfaiyenin çalışmalarında kullanılan ekipmanlar hakkında da bilgiler verildi. Öğrenciler, itfaiye araç gereçlerine yoğun ilgi gösterirken, bu araç ve ekipmanları tecrübe etme fırsatı da buldu. Ziyaret sonunda İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, öğrencilere hediyeler takdim etti. ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

casino siteleri