Yeni Turgutlu Haber Sitesi

Mansur Yavaş Turgutlu’ya Geliyor

Mansur Yavaş Turgutlu’ya Geliyor
1.333 views
30 Nisan 2023 - 17:12

Turgutlu Belediyesi tarafından kente kazandırılacak olan Cuma Pazarı temel atma töreni, 1 Mayıs Pazartesi günü saat 15:00’da gerçekleştirilecek. Temel atma törenine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Mansur Yavaş katılacak.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Mansur Yavaş, halk buluşmaları kapsamında Turgutlu’ya gelecek. Mansur Yavaş, 1 Mayıs Pazartesi günü saat 15:00’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda düzenlenecek miting ile hem Turgutlulu vatandaşlarla buluşacak hem de Cuma Pazarı projesinin temelini atacak.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayımız Sayın Mansur Yavaş’ın katılımlarıyla Halk Buluşmasını ve Cuma Pazarı Temel Atma Törenimizi gerçekleştireceğiz. Saat 15.00’da başlayacak mitingimize ve törenimize tüm halkımızı bekliyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

casino siteleri