Yeni Turgutlu Haber Sitesi

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN KAYMAKAM KAPANKAYA’YA ZİYARET

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN KAYMAKAM KAPANKAYA’YA ZİYARET
83 views
29 Mayıs 2023 - 18:11

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya’yı makamında ziyaret etti.

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerine devam ediyor. Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya yaptığı açıklamada “Yönetim kurulu üyelerimiz ve Turgutluda bulunan dernek üyelerimiz ile Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya’yı makamında ziyaret ettik. Kaymakamımız Selami Kapankaya hem Turgutlu’ya yeni atanmasından dolayı hoş geldin ziyareti hem de Turgutlu ilçemizde Şehit Ailelerimiz’e ve Gazilerimiz’e verdiği önemden dolayı teşekkür ziyaretini gerçekleştik. Selami Kapankaya’ya Şehit Aileleri ve Gazilere öncelikle selamlarını iletti ve dernek çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdik. Bizleri misafir ettiği için Kaymakamımız Selami Kapankaya teşekkür ediyoruz.

Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve şehit ailelerin ve gazilerin yanında olacağını ifade etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

casino siteleri