Yeni Turgutlu Haber Sitesi

Turgutluspor, Sayın Otomotiv işletmecisi Hidayet Sayın’ın Yemek Organizasyonunda Bir Araya Geldi

Turgutluspor, Sayın Otomotiv işletmecisi Hidayet Sayın’ın Yemek Organizasyonunda Bir Araya Geldi
110 views
16 Kasım 2023 - 10:08

Turgutluspor, TFF 3. Lig 2. Grup 11. hafta maçında pazar günü saat 14.00’da evinde konuk edeceği Amber Çay Eynesil Belediye Spor maçı öncesi, Sayın Otomotiv işletmecisi Hidayet Sayın’ın yemek organizasyonunda bir araya geldi. Yemek organizasyonuna Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu, Kulüp Başkanı Gökhan Akın, Yönetim Kurulu Üyeleri, teknik heyet, futbolcular ve personel katıldı. Yemekte konuşan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Öncelikle bu güzel geceyi organize eden Sayın Otomotiv işletmecisi Hidayet Sayın’a çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir yemek organizasyonu. Sizlerle ne kadar övünsek, gurur duysak azdır. Bizlere 10 hafta boyunca yaşattığınız gururdan mutluluktan dolayı teşekkür ediyorum. Daha işimiz bitmedi. Sadece yolun 3’te 1’ini bitirdik. Kalan maçlarda bizleri mutlu edecek sonuçlar alacağınıza cani gönülden inanıyor ve güveniyorum. Hem Pazar günü evimizde oynayacağımız Amber Çay Eynesil Belediye Spor maçında hem de ligde tüm maçlarda başarılar diliyorum.” dedi.

Yemekte kısa bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Gökhan Akın ise, “Belediye Başkanımızın da dediği gibi bu güzel yemek organizasyonunu yapan Sayın Otomotiv işletmecisi Hidayet Sayın’a, şahsım ve kulübüm adına çok teşekkür ediyorum. Teknik heyetimize ve sizlere her zaman inandık ve güvendik. Bundan sonraki süreçte de inanıyor ve güveniyoruz. Biz güzel bir aileyiz. Sevinci de üzüntüyü de birlikte yaşayacağız. Gerek pazar günü evimizde oynayacağımız Amber Çay Eynesil Belediye Spor maçında gerek ligde kalan tüm maçlarda hem camiamızı hem de bizleri mutlu edecek sonuçlar alacağınızdan hiç şüphem yok. Dediğim gibi biz bir aileyiz ve biz size sonuna kadar güveniyor ve inanıyoruz.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

casino siteleri