Yeni Turgutlu Haber Sitesi

Şirin Adaylık Başvurusunu Yaptı; “İlk Günkü Aşkla Sevdamız Turgutlu”

Şirin Adaylık Başvurusunu Yaptı; “İlk Günkü Aşkla Sevdamız Turgutlu”
161 views
07 Aralık 2023 - 16:02
Yerel seçimlere az bir zaman kala tüm partilerde adaylık için hareketli günler yaşanıyor. Adaylık başvurusunu yapan Turgay Şirin ilk açıklamayı da sosyal medyasından yaptı. Şirin; “Mensubu olmaktan her daim onur ve şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nden, sevdalısı olduğumuz Turgutlu’muza yeniden hizmet etmek için Turgutlu Belediye Başkanlığı Adaylık başvurumuzu gerçekleştirdik.
Genel Başkan’ımız , Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek yanında ve emrinde olduğumuzu tekraren dile getirip; Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Sadir Durmaz ve Sayın Yaşar Yıldırım’ı, Genel Sekreterimiz Sayın İsmet Büyükataman’ı, Genel Başkan Başdanışmanımız Sayın Ruhi Ersoy’u, Genel Başkan Özel Kalem Müdür Yardımcısı Sayın Muhammed Bilal Aydın’ı ve Başkanlık Divanımızı ziyaret ettik.
Bu vesile ile; tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diler, yerel seçimlerin partimize ve memleketimize hayırlı olmasını dilerim.
Kazanan Turgutlu olsun,
Kazanan Milliyetçi Hareket Partisi olsun,
Kazanan Cumhur İttifakı olsun” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

casino siteleri