Yeni Turgutlu Haber Sitesi

Turgutlu Belediyesinden “Engelsiz” Sinema Keyfi

Turgutlu Belediyesinden “Engelsiz” Sinema Keyfi
202 views
08 Aralık 2023 - 16:37

Turgutlu Belediyesi ve Turgutlu Özdilek Alışveriş Merkezi iş birliğiyle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında özel gereksinimli öğrenciler için sinema etkinliği düzenlendi.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile toplumun her kesimini kucaklayan Turgutlu Belediyesi, özel gereksinimli öğrenciler ve vatandaşlar için çeşitli kültürel faaliyetlerde bulunmaya devam ediyor. Turgutlu Belediyesi ve Özdilek Alışveriş Merkezi iş birliğiyle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında İnci Üzmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi özel gereksinimli sınıf öğrencileri için sinema etkinliği düzenlendi. Turgutlu Belediyesinin ulaşım desteği sağladığı etkinlikte lise öğrencileri, Özdilek Alışveriş Merkezinde sinema keyfini doyasıya yaşayarak keyifli bir gün geçirdi.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla kentimizde faaliyetlerine devam eden Özdilek Alışveriş Merkezi ile birlikte çok güzel bir etkinliğe imza attık. İnci Üzmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim gören özel gereksinimli çocuklarımızın film izleyerek güzel bir gün geçirmelerine vesile olduk. Özel gereksinimli bireylerimizin yalnızca bir gün değil her zaman yanındayız. Özdilek ailesine bu güzel etkinliğe desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabı

casino siteleri